Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz gromadzenia informacji statystycznych Polityka Plików Cookies

Gdzie Pojawi się Twoja Reklama

O Google AdWords

Jako wyszukiwarka, Google gromadzi i porządkuje ogromne ilości informacji z internetu, a następnie udostępnia je użytkownikom z całego świata, którzy przeprowadzają wyszukiwania online.

Użytkownicy mogą odwiedzić stronę główną Google lub inne domeny Google, wprowadzić zapytanie (hasła związane z szukanymi informacjami) w polu wyszukiwania i kliknąć przycisk ,,Szukaj w Google”. W Google wyświetlane są różne wyniki wyszukiwania, w tym listy plików, artykułów, dokumentów i witryn internetowych, które są ściśle związane z zapytaniem.

Wyniki wyszukiwania są wyświetlane po lewej stronie ekranu. Firma Google nie przyjmuje opłat za umieszczanie witryn i dokumentów wśród wyników wyszukiwania. Reklamodawcy mogą jednak wykupić reklamy Google AdWords, które są wyświetlane po prawej stronie, a niekiedy nad wynikami wyszukiwania.

Google AdWords jest programem reklamowym firmy Google. W programie AdWords można tworzyć proste i skuteczne reklamy, a następnie wyświetlać je osobom, które już szukają w internecie informacji związanych z działalnością firmy reklamodawcy.

gdzie_big

 

Źródło: [http://adwords.google.com/support/aw/bin/static.py?hl=pl&topic=23614&guide=23611&page=guide.cs]