Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz gromadzenia informacji statystycznych Polityka Plików Cookies

Korzysci Oferowane przez AdWords

O Google AdWords

Ponieważ program AdWords umożliwia precyzyjne kierowanie i pomiar danych oraz zapewnia ogromny zasięg, możliwe jest uzyskanie wysokiego ROI. Przyjrzyjmy się bliżej następującym czynnikom:

Trafność
Jedną z największych zalet programu AdWords jest możliwość precyzyjnego kierowania reklam do użytkowników na podstawie ich zainteresowań, a także wielu innych czynników, takich jak lokalizacja, język i grupa demograficzna. Dzięki temu użytkownik widzi bardzo trafne reklamy, które z większym prawdopodobieństwem kliknie. A ponieważ reklamy w wyszukiwarkach wyświetlają się tylko w odpowiedzi na zapytania wprowadzane przez użytkownika, jest bardziej prawdopodobne, że użytkownik właśnie rozważa zakup lub planuje dokonanie innego rodzaju konwersji.

Zwrot z inwestycji (ROI)
Reklamowanie online można dokładnie mierzyć, co oznacza, że można bez trudu określić, czy cele reklamowe są realizowane. Każde kliknięcie zostaje powiązane z określoną reklamą, słowem kluczowym i zapytaniem. Wszystkie te informacje można monitorować i w dowolnym momencie podjąć decyzję o wprowadzeniu ulepszeń. Jeśli zauważysz jakąś tendencję, możesz w ciągu kilku sekund utworzyć, zmodyfikować lub usunąć słowa kluczowe, reklamy i ustawienia kierowania kampanii. Pozwala to elastycznie reagować i skuteczniej podnosić ROI.

Zasięg
Internauci codziennie wykonują miliony wyszukiwań w witrynie Google. Korzystając z programu Google AdWords można dotrzeć do dowolnego segmentu odbiorców z całego świata, poszukujących produktów, usług, informacji i witryn. Umieszczając swoje produkty lub usługi w trafnych wyszukiwaniach przeprowadzanych przez użytkowników sprawiasz, że klienci mogą zwrócić na nie uwagę w kluczowym momencie cyklu zakupów – kiedy aktywnie poszukują tego, co oferujesz.

 

Źródło: [http://adwords.google.com/support/aw/bin/static.py?hl=pl&topic=23614&guide=23611&page=guide.cs]